Zestawy odblaskowe

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości naklejek odblaskowych. Są niezwykle użytecznym dodatkiem do innych odblaskowych elementów. Nie tylko je sprzedajemy, ale także tworzymy. Produkty wykonujemy z niezawodnej i wytrzymałej folii mikropryzmatycznej. To właśnie dzięki temu nie wpływają na nie warunki atmosferyczne, na przykład deszcz, śnieg czy intensywne promienie słoneczne.

Zestawy naklejek dla najmłodszych i dla dorosłych

W sklepie internetowym Euroblask zestawy naklejek występują w odmiennych wariantach – są płaskie i wypukłe. Można wybrać również spośród kilku kolorów (czerwony, pomarańczowy, fioletowy, zielony, niebieski, różowy i żółty). Dostępne są też różne kształty oraz wzorów, które najbardziej spodobają się najmłodszym. Proponujemy m.in. naklejki w kształcie samochodów, zwierząt, duszków (szczególnie na Halloween!), serduszek i elips. Nadruki z buźkami wydają się za to niesamowicie przyjazne i uniwersalne. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie nanieść na naklejki logo firmy, emblematy, teksty reklamowe i tym podobne. Naklejki za to umieszczamy na papierowym arkuszu o wymiarach 22 na 25 centymetrów. Razem z jakością, gwarantujemy atrakcyjne ceny, które wahają się od kilku do kilkunastu złotych (zależnie od ilości zamawianego towaru). Regularnie prowadzimy również wyprzedaże, dzięki którym można nabyć nasze produkty jeszcze taniej.

Zestawy odblaskowe i ich wyjątkowe atuty

Naklejki odblaskowe można naklejać dosłownie wszędzie i nadal będą trzymać się na powierzchni przez długi czas. Świetnie sprawdzają się na pojazdach (na przykład na samochodach, rowerach, hulajnogach albo deskorolkach). Dzieci chętnie przyklejają je sobie na ubrania lub tornistry szkolne, dzięki czemu wieczorem są nieco bardziej widoczne dla kierowców i pozostałych użytkowników dróg publicznych. Odblaskowe naklejki są uniwersalne, można przyczepić je niemal do każdej powierzchni np. kasku, ochraniaczy, mebli. Ciekawe jest też to, że doskonale wpasują się, jako część wystroju pokoju dziecięcego. W przypadku dzieci, naklejki są komfortowym rozwiązaniem, ponieważ nie przeszkadzają w zabawie i aktywnościach – w domu, szkole, na placu zabaw i gdziekolwiek indziej. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań klientów i wsparcie w dbaniu o bezpieczeństwo, które w dużej mierze zależy od widoczności na ulicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, systematycznie wzbogacamy asortyment naszego sklepu. Życzymy satysfakcji z udanych zakupów!

UWAGA! Należy pamiętać, że naklejki odblaskowe nie stanowią tak zwanego środka ochrony indywidualnej (w rozumieniu rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 roku). Wobec tego piesi i inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy poruszają się w przestrzeni niezabudowanej po zmierzchu, powinni zaopatrzyć się w pozostałe elementy odblaskowe. Skutki niestosowania się do prawa mogą tragiczne, jak i prowadzić do wystawienia kary grzywny w wysokości sięgającej do trzech tysięcy złotych.

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników