Breloki do kluczy

Obowiązek noszenia elementów odblaskowych w terenie niezbudowanym od kilku lat dotyczy nie tylko dzieci, lecz także osób dorosłych. Akcesoria tego typu powinniśmy nosić z myślą nie tylko o sobie, ale również o innych uczestnikach ruchu drogowego. W naszym sklepie internetowym zaopatrzą się Państwo w przeróżne gadżety, które pomogą w zachowaniu bezpieczeństwa po zmroku. Dostarczamy artykuły w przystępnych cenach, z których korzystać mogą i dorośli, i dzieci.

Breloki odblaskowe – gadżet niewielki, ale przydatny

Wśród takich akcesoriów znajdują się odblaskowe breloki do kluczy. Mimo niewielkich rozmiarów, gadżety te potrafią w znacznym stopniu zwiększyć nasze bezpieczeństwo na drodze, a przy tym mają też zastosowanie praktyczne.

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można różne rodzaje tych przydatnych akcesoriów:

  • proste breloki do kluczy wykonane z folii pryzmatycznej; na ich odblaskową powierzchnię można nanieść wybrany nadruk,
  • ozdobne przywieszki w formie chwostów, dostępne w dwóch rozmiarach,
  • breloki pulsacyjne LED o trzech trybach świecenia światłem ledowym.

Produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, z której można wybrać najbardziej odpowiadający nam wariant.

Odblaskowe breloki do kluczy, torebek i plecaków

W naszym sklepie oferujemy produkty zapinane na karabińczyk i na łańcuszek z kółkiem. Do akcesoriów bardzo łatwo można przymocować plik kluczy. Jeśli zaś chcemy wykorzystać je jako odblask, świetnym wyjściem jest przyczepienie ich do plecaka lub torebki. Warto pamiętać o tym, by przywieszać je jak najniżej i najlepiej po prawej stronie. Dlaczego? Chodzi o wysokość, na jakiej zwykle znajdują się światła samochodowe oraz fakt, że nie oświetlają one drogi symetrycznie. Przymocowanie odblasków we właściwym miejscu sprawi, że kierowca szybciej nas zauważy i będzie mógł zareagować w odpowiedni sposób.

Pulsacyjne breloki LED – akcesoria o szerokim zastosowaniu

Gadżet ten może okazać się bardzo przydatny nie tylko podczas uczestniczenia w ruchu drogowym. Możemy przywiesić go również do kluczy do domu, piwnicy czy komórki lokatorskiej, a także do kluczyków samochodowych. Dzięki temu, pod ręką zawsze będziemy mieli lampkę LED, która oświetli na przykład ciemny korytarz lub różne zakamarki naszego auta.

Brelok LED do kluczy, będzie też świetnym podarunkiem dla dzieci. Można zastosować go do nauki poprzez rozrywkę. Wręczenie dziecku tego gadżetu może być powodem do rozmowy o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas poruszania się po ulicy. Przy okazji posłuży im też do zabawy ledowym światłem.

Breloki ledowe są częścią naszego zestawu bezpieczeństwa ruchu drogowego, który również świetnie sprawdza się w edukacji najmłodszych uczestników.

Dodatkowa ochrona

Gadżety z tej kategorii przeznaczone są dla osób poruszających się pieszo, na rowerach, łyżworolkach, hulajnogach itd. Warto jednak zadbać o to, by nie były to jedyne elementy odblaskowe naszego stroju. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia innych, dostępnych w naszym sklepie produktów dla uczestników ruchu drogowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4