Kamizelki odblaskowe

Dobra widoczność na drodze jest istotna w celu uniknięcia wypadku. Kamizelki odblaskowe z tej kategorii powinny znaleźć się szczególnie na wyposażeniu każdego kierowcy, instruktora jazdy czy drogowca zajmującego się remontem nawierzchni. Wyraziste, jaskrawe kolory pozwalają wyróżnić się w ciemności, zimą wśród białego śniegu, a także w gęstej mgle. Nie tylko zapewniają to barwy zieleni, żółci i pomarańczy, ale przede wszystkim materiał, od którego odbija się światło. Polecamy zakup naszych kamizelek odblaskowych każdemu, kto ceni sobie bezpieczeństwo.

Kamizelki odblaskowe dla kierowców motocykli i rowerzystów


Artykuły z tej kategorii przydadzą się szczególnie kierowcom, motocykli, a także rowerzystom. Dzięki nim można wyróżnić się na drodze – zakładając je, możesz mieć pewność, że będzie Cię doskonale widać – co przełoży się na uniknięcie wielu wypadków. Bezpiecznie wrócisz do domu lub dojedziesz do wybranego celu. W szerokiej ofercie posiadamy też kamizelki odblaskowe dla dzieci, których zakup szczególnie polecamy szkołom podstawowym oraz przedszkolom. Dzięki temu nauczyciele mogą zapewnić swoim podopiecznym bezpieczeństwo podczas spaceru po mieście!


Bezpieczeństwo drogowców


Malowanie pasów czy remont nawierzchni – są to dość niebezpieczne zajęcia. W końcu wymagają one, aby pracownicy poruszali się po jezdni, która przeznaczona jest w głównej mierze do ruchu samochodów. Pracodawca powinien w takim przypadku zapewnić swoim pracownikom odpowiednią odzież, w tym kamizelki odblaskowe, które pozwalają na zapewnienie zespołowi lepszej widoczności na drodze. Dzięki temu kierowcy mogą z powodzeniem ominąć każdego robotnika, zajmującego się remontem nawierzchni.


Sprawdź zestaw bezpieczeństwa ruchu drogowego


Przygotowaliśmy dla naszych Klientów też cały zestaw, dzięki któremu każdy będzie doskonale widoczny na drodze, czy to podczas zimowego dnia, podczas zawieruchy, czy wracając nocą do domu. W zestawie, poza kamizelką odblaskową, znajduje się także specjalna opaska na rękę, sakwa rowerowa, breloczek LED, smycz na klucze, a także naklejki na rower, które odbijają światło. Możesz być pewnym, że mając na wyposażeniu nasz zestaw bezpieczeństwa ruchu drogowego, będziesz w dużym stopniu chroniony przed wypadkami.


Materiał fluorescencyjny w kamizelkach odblaskowych


Tkanina, która wykorzystywana jest w projektowaniu elementów ubrań dostępnych w naszym sklepie, emituje własną poświatę. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na założenie naszych kamizelek odblaskowych, będzie doskonale widoczny na drodze nawet w nieprzeniknionych ciemnościach. Czy to nocami, czy wieczorami – powroty przestaną być straszne zarówno dla kierowców, rowerzystów oraz pieszych.


Bezpieczne akcesoria w atrakcyjnej cenie


Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniej ochrony każdemu. W końcu życie ludzkie jest bezcenne. Dlatego też nasze artykuły zapewniające bezpieczeństwo na drodze i placu budowy, dostępne są w atrakcyjnych cenach. Staramy się, aby każdy mógł zapewnić sobie ochronę podczas powrotów do domu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10