Pokrowce odblaskowe

Jako producent i dystrybutor akcesoriów odblaskowych, oferujemy całą gamę podręcznych produktów, które poprawiają widoczność na drodze. Nasza oferta obejmuje niewielkie zawieszki, breloki i opaski, oznakowania na rower, szelki, worki, kamizelki oraz wiele innych akcesoriów, wykonanych z myślą o wszystkich uczestnikach ruchu drogowego.

Popularnymi gadżetami, w ostatnim czasie stały się odblaskowe pokrowce. Po produkty te chętnie sięgają sportowcy, którzy często trenują poza domem. Specjalne pokrowce na plecaki lub kaski rowerowe, nie tylko odbijają światło reflektorów, ale zapewniają też ochronę przed deszczem. Akcesoria tego typu mogą również posłużyć jako osłony na małe urządzenia elektroniczne, na przykład smartfony.

Pokrowce odblaskowe na telefon

W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w specjalne, odblaskowe pokrowce na smartfon. Akcesoria zakłada się wokół ramienia i zapina na rzepy. Telefon mocowany jest pod przezroczystą warstwą materiału, dzięki której ekran urządzenia jest bardzo dobrze widoczny, a korzystanie z niego nie sprawia trudności.

Zapinany na rzepy pokrowiec jest świetnym akcesorium dla miłośników aktywności fizycznej. W strojach sportowych często brakuje kieszonek na podręczne urządzenia elektroniczne. Pokrowiec nie tylko zapewnia nam miejsce do ich przechowania, ale, dzięki specjalnej powłoce, zwiększa też poziom naszego bezpieczeństwa. Ma więc kilka praktycznych zastosowań i z pewnością przyda się wszystkim sportowcom, którzy trenują na świeżym powietrzu.

Podczas ćwiczeń fizycznych smartfon jest stabilnie utrzymywany z pomocą rzepów, natomiast widoczność zwiększona jest poprzez zastosowanie odblaskowego materiału 3M Scotchlite. Co ważne, dostępne w naszym asortymencie pokrowce spełniają międzynarodowe normy dla środków ochrony osobistej. Produkty posiadają certyfikat CE EN 13356.

Czym jest 3M Scotchlite?

Marka 3M jest jednym z liderów w branży technologii odblaskowych, a 3M Scotchlite to materiał od wielu lat stosowany w produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla pracowników budowy, ruchu drogowego, policji, ale i użytkowników indywidualnych. 3M Scotchlite wykonany jest z wykorzystaniem technologii odbicia zwrotnego. Zapewnia doskonałą widoczność w ciemności, ale też podczas opadów atmosferycznych, mgły i temu podobnych warunków pogodowych.

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Obowiązek noszenia elementów odblaskowych dotyczy osób poruszających się pieszo, po zmroku i poza terenem zabudowanym. Warto jednak korzystać z nich również w innych przypadkach – podczas trudnych warunków atmosferycznych i w słabo oświetlonych częściach miasta. Widoczność jest wtedy w znacznym stopniu ograniczona, więc nadjeżdżający kierowcy mogą nie mieć czasu na to, by zareagować we właściwy sposób. Dobrze dobrany produkt, który odbije światło reflektorów, może znacznie wpłynąć na poziom naszego bezpieczeństwa.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią asortymentu. Oferujemy szeroką gamę gadżetów odblaskowych i środków ochrony osobistej w wielu atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie jednego wyniku