Maskotki odblaskowe

Niejeden kierowca pewnie lubi mieć ozdobione auto. Nie raz wiesza się pod lusterkiem różne ciekawe dekoracje. Może to być na przykład znana wszystkim choinka zapachowa lub… maskotka odblaskowa! I to właśnie takie pluszaki znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu. Możesz wykorzystać je nie tylko do ozdoby swojego samochodu. Każdy maluch idący do szkoły z całą pewnością będzie zadowolony, kiedy maskotka odblaskowa będzie przypięta do jego tornistra. Dzięki temu, że pluszaki wykonane są z odbijającego światło materiału, każde dziecko będzie bezpieczne na drodze.


Maskotki odblaskowe na kurtkę dziecięcą


Na wysokości piersi czy przy biodrze – nasze pluszaki mogą stanowić doskonałą ozdobę zimowej czy przejściowej kurtki dziecięcej. Jak wiadomo, jesienią i zimą dość wcześnie robi się ciemno. Trzeba więc zapewnić swojemu maluchowi odpowiednie bezpieczeństwo podczas powrotu ze szkoły bądź z rana – kiedy do niej idzie. Poza tym jest to dodatek miły dla oka, z którego będzie zadowolone niejedno dziecko w wieku szkolnym i przedszkolnym. Maskotka odblaskowa to nieodłączony, doskonały przyjaciel każdego malucha i starszaka.


Pluszaki świecące w ciemności


W tej kategorii znajdziesz zdjęcia, które pokazują jak wyglądają nasze pluszaki zarówno za dnia, w naturalnym świetle, jak i w absolutnych ciemnościach. Wieczorami czy nocami będą doskonale widoczne dzięki delikatnej poświacie wynikającej z odbicia się światła, czy to lampy przy drodze, czy nadjeżdżającego samochodu. Dzięki temu każdy kierowca zauważy maskotkę odblaskową i będzie wiedział, żeby zwolnić i zachować szczególną ostrożność.


Przyjazne wzory dla każdego malucha


W ofercie naszych maskotek odblaskowych znajdziesz same przyjazne wzory, które spodobają się niejednemu dziecku. Przygotowaliśmy nie tylko pluszaka misia, ale też królika i myszkę. Innymi słowy, Twoja pociecha może wybrać z naszej oferty wzór, który będzie doskonale pasował do jej upodobań. Z całą pewnością zabawki z naszego sklepu staną się dla Twojego dziecka przyjaciółmi, z którymi nie będzie mógł się rozstać. Jednak to dobrze, w końcu zapewniają mu one bezpieczeństwo na drodze!


Maskotka odblaskowa – ochrona przed wypadkiem


Dlaczego tak ważne jest, aby nosić ze sobą artykuły odbijające światło lub takie, które wykonane są fluorescencyjnych tkanin? Niekiedy widoczność na drodze może być mocno ograniczona. Szczególnie nocą. Ciemne wieczory nie są jednak jedynymi momentami, kiedy może dojść do wypadku w wyniku nieuwagi. Również podczas zimowych zawieruch łatwo przeoczyć pieszego lub rowerzystę, a już na pewno dziecko. Maskotka odblaskowa pozwala kierowcy na wczesne zauważenie innych uczestników ruchu drogowego i dostosowanie prędkości tak, aby zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Pluszaki, które chronią


Z naszymi zabawkami Twoje dziecko bez problemu dotrze do wybranego celu. Bez względu czy to dom, szkoła, czy dom kolegi, każdy maluch będzie mógł czuć się pewnie i bezpiecznie, nawet wtedy, kiedy nie ma przy drodze chodnika. Wystarczy, że zainwestujesz w pluszaki, które czekają w tej kategorii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3