Projekty miasteczek

Mobilne miasteczka ruchu drogowego to nowoczesna i niezwykle skuteczna forma nauki zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, która jest coraz częściej wykorzystywana przez szkoły oraz przedszkola. Jako doświadczona firma produkująca gadżety odblaskowe dostarczamy innowacyjne rozwiązania w zakresie wzrostu bezpieczeństwa — projekty miasteczek mobilnych dostępne w ofercie naszego sklepu pozwolą na przeprowadzenie kompleksowego szkolenia praktycznego w zakresie przepisów ruchu drogowego.

Projekty miasteczek mobilnych — przyczyń się do wzrostu bezpieczeństwa na drodze

Chcąc zadbać o życie i zdrowie wszystkich uczestników ruchu drogowego, dostarczamy praktyczne rozwiązanie w formie mobilnych miasteczek ruchu drogowego. Oferowane projekty miasteczek mobilnych to doskonała opcja dla szkół i przedszkoli, którym zależy na skutecznym edukowaniu uczniów na temat obowiązujących przepisów drogowych. Projekty miasteczek mobilnych imitują prawdziwe skrzyżowania występujące w miastach, w praktyczny sposób wyjaśniając zasady poruszania się zarówno pieszo, jak i rowerem lub motorowerem. Doskonale sprawdzą się nie tylko realizowane w szkołach, ale także w placówkach szkoleniowych.

Projekty miasteczek mobilnych — szeroki wybór i wysoka jakość

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju projekty miasteczek mobilnych, przygotowane z myślą o każdym stopniu wiedzy. Klienci mogę wybierać między mniej lub bardziej skomplikowanymi wersjami dróg i skrzyżowań. Dostępne projekty miasteczek mobilnych wyposażone są w niezbędne elementy takie jak maty gumowe imitujące ronda lub przejścia dla pieszych, mini znaki drogowe oraz sygnalizacja świetlna. Projekty miasteczek mobilnych możliwe są do zrealizowania zarówno na otwartej, jak i na zamkniętej przestrzeni.

Miasteczka są mobilne, więc bezproblemowo można je wykorzystać np. na sali gimnastycznej lub placu szkolnym. Ich celem jest podnoszenie kultury motoryzacyjnej oraz budowa świadomości zachowania bezpieczeństwa na drodze. Projekty miasteczek mobilnych powstały z myślą głównie o poprawie stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9