Chusty odblaskowe

Chcesz poczuć się bezpieczniej, wybierając się na wieczorny spacer? Zamierzasz zapewnić swojemu dziecku taką ochronę, żeby było widoczne podczas wycieczek szkolnych? Niezależnie od tego, w jakim celu pragniesz kupić chusty odblaskowe – zawsze okażą się przydatne. Ich widoczność sięga zazwyczaj 150 – 300 metrów. Same chusty, jak i całe zestawy odblaskowe, to fantastyczna alternatywa dla migoczących w ciemności ubrań albo gadżetów (na przykład bransoletek, przypinek na plecaki, breloczków).

Wielofunkcyjne chusty odblaskowe

Są bardzo łatwe do założenia, a ich wielofunkcyjność spełni rozmaite potrzeby użytkowników. Chusty możemy zakładać nie tylko na szyję, ale także przypinać do torebek, pasków, a nawet do czapek. W razie potrzeby ukryjemy je w kieszeni. W przypadku podróżowania nie zajmują one dużo miejsca w walizce. Bez względu na to, jaka na zewnątrz panuje pogoda, możesz być pewien, że kierowca Cię zauważy, szczególnie zimą, gdy dni są pochmurne i krótkie, chusty odblaskowe mogą okazać się przydatne. Gadżety odblaskowe powinny być noszone po zmroku przez wszystkich, niezależnie od wieku.

Do wyboru i do koloru – chusty odblaskowe

Ten minimalistyczny, jednocześnie stylowy dodatek dostępny jest w naszym sklepie w trzech kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym. Oferujemy chusty w atrakcyjnych cenach, wykonane z dzianiny fluorescencyjnej, które zakończone są specjalną lamówką. Nie podrażniają skóry. Materiał jest wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości, chusty można prać w pralce. Wymiary chust to 70 x 50 x 50 centymetrów. Zapewniamy wysoką jakość sprzedawanych produktów, spełniających warunki, które zawarto w przepisach o ruchu drogowym. Istnieje możliwość, aby chusty opatrywać indywidualnym nadrukiem (na przykład imieniem). W Euroblask, internetowym sklepie istniejącym od 2004 roku, regularnie organizowane są opłacalne wyprzedaże.

Odblaskowe chusty – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich

Odblaskowe chusty są popularne wśród sportowców (biegaczy, rowerzystów i pozostałych). Jeżeli mówimy o bezpieczeństwie, klienci często decydują się na taki zakup, przez wzgląd na ich zwierzaki. Nasi pupile w trakcie nocnych wędrówek są jeszcze mniej widoczni dla kierowców, bo znajdują się poniżej linii wzroku. Warto w takim przypadku wiązać chustę na szyi czworonoga albo przyczepić do ją do obroży. Oferowane przez nasz sklep chusty odblaskowe to także zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych. U nich ma to jednak nieco większe zastosowanie. Chusty nie tylko zwiększają widoczność dzieci, ale pomagają też opiekunom w przedszkolach czy żłobkach rozpoznać, czy dziecko na pewno należy do ich grupy wycieczkowej. Chusta daje też więcej swobody i komfortu, niż kamizelka odblaskowa. To wręcz niezbędny element wyprawki, w którą warto wyposażyć najmłodszych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3