Szelki odblaskowe

Nasza firma od lat wspiera działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze. Szczególną troską oraz uwagą darzymy najmłodszych uczestników ruchu, którzy w trakcie usamodzielniania się, muszą mierzyć się z wieloma potencjalnymi zagrożeniami. Z myślą o dzieciach projektujemy i produkujemy gadżety odblaskowe, dzięki którym podnosimy poziom widoczności przedszkolaków i uczniów. Z wielką satysfakcją obserwujemy wzrost zainteresowania naszą ofertą – to dowód na to, że bezpieczeństwo na drodze staje się dla opiekunów oraz rodziców priorytetem.

Szelki odblaskowe dla dzieci

W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć m.in. praktycznych szelek odblaskowych dla dzieci. Gadżet ten najmłodsi zakładają na ubranko i w ten sposób stają się widoczni dla nadjeżdżających pojazdów. Ich zakładanie oraz noszenie jest niezwykle proste – do tego stopnia, że dzieci poradzą sobie z tym zadaniem same. Zadbaliśmy nie tylko o widoczność najmłodszych uczestników ruchu, ale i designie przyjaznym dla maluchów i nieco starszych uczniów. Nasze szelki dla dzieci żłobkowych oraz przedszkolaków występują w formie sympatycznej uśmiechniętej buzi, misia, serca, słonka. Nieco starsi mogą natomiast sięgać po gadżety odblaskowe w formie klasycznych szelek. Nasze wyroby występują w uniwersalnych rozmiarach, a część posiada dodatkowo możliwość regulacji i dopasowania.

Większa widoczność to większe bezpieczeństwo

Choć na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z licznych zagrożeń, jakie czekają na dzieci w drodze do przedszkola czy szkoły lub podczas zabawy na podwórku, statystyki wskazują brak widoczności jako jedną z częstszych przyczyn wypadku. Używanie polecanych przez nas szelek odblaskowych pomoże uniknąć sytuacji, w której dziecko jest narażone na niebezpieczeństwo. Produkty ochrony indywidualnej to najprostszy, a jednocześnie niezwykle skuteczny sposób na zminimalizowanie zagrożenia na drodze, a także w trakcie jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach.

Odblaski i inne gadżety zwiększające bezpieczeństwo na drodze

Szelki odblaskowe mogą stać się także pretekstem do rozmów z najmłodszymi o kwestiach bezpieczeństwa oraz zasadach poruszania się po drodze. Uświadomienie dzieciom, jak powinny się zachowywać, kiedy stają się uczestnikami ruchu, jest niezwykle istotne.

Wszystkie nasze działania, w tym produkcja i sprzedaż szelek, podporządkowane są jednej idei – bezpieczeństwu. Poprzez nasze działania pragniemy mieć swój udział w kształtowaniu właściwej postawy dzieci na drodze oraz zwiększaniu kultury motoryzacyjnej wśród Polaków.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą – oprócz szelek odblaskowych znajdą Państwo w naszym sklepie online szereg innych praktycznych gadżetów, które pomogą zwiększyć widoczność na drodze. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych, a także zarządców placówek, do których uczęszczają najmłodsi, a więc żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Chętnie odpowiemy też na Państwa pytania i wątpliwości – w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12