Smycze odblaskowe

Smycze są idealnym przykładem odblaskowych gadżetów, które podbijają serca zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Chcesz, żeby podczas wieczornego spaceru kierowcy widzieli Cię, jadąc z naprzeciwka, lub za Tobą? Szukasz odblaskowego gadżetu dla dziecka, który będzie jednocześnie praktyczny? Niezależnie od tego, która odpowiedź jest Ci najbliższa, w Euroblask przygotowaliśmy dla Ciebie smycze wąskie (o dokładnym rozmiarze 1,5 na 90 centymetrów) w kilku kolorach. Wolisz czarny – jak noc, czerwony – jak róża, pomarańczowy – jak owoc, czy raczej żółty, niczym słońce? To niezastąpiony dodatek zarówno dla chłopców i mężczyzn, jak i dziewczynek oraz kobiet. Nasze smycze odblaskowe wyposażone są w złączkę do telefonu komórkowego, dzięki której zwiększysz bezpieczeństwo swojego smartfona. Produkty te można mocować na przykład do kluczy, za pomocą kółeczka ze standardowym metalowym karabińczykiem (tak zwaną rybką), do paska w spodniach, tornistra, piórnika czy torebki. Oczywiście służą również do tego, aby zawiesić je sobie na szyi, co będzie jeszcze wygodniejsze. Jeśli jesteś osobą aktywną zawodowo, użyjesz smyczy do noszenia karty dostępu. Uczniowie i uczennice natomiast skorzystają z nich do zaczepienia identyfikatora szkolnego.

Solidne i ładne smycze odblaskowe

W naszym sklepie internetowym oferujemy  przystępne ceny, które od lat zachęcają naszych klientów do zakupów. Niska cena idzie w parze ze świetną jakością. Produkt wykonany jest z solidnych i trwałych materiałów (między innymi z taśmy poliestrowej), odpornych na czynniki zewnętrzne. Na smycze łatwo jest także nanieść sitodrukiem indywidualny, barwny nadruk, który spersonalizuje gadżet, sprawi, że będzie on unikalny. Jest to możliwe, ponieważ w środku znajduje się pasek z gatunku “heat transfer”. Atutem jest też płaski szew i brak przeszyć.

 

Smycze odblaskowe – wielofunkcyjne gadżety

 

Gadżety tego rodzaju świetnie sprawdzą się też jako prezent okolicznościowy dla kibiców piłki nożnej i fanów klubów sportowych, uczestników koncertów muzycznych, imprez, a także targów czy konferencji prasowych. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają i firmy, które chcą promować swoją markę albo zapaść klientom w pamięć. Smycze naszej marki to rewelacyjny dowód na to, że przyciągać wzrok da się w subtelny sposób. Spełniają swoją rolę w kwestii dbania o bezpieczeństwo (w ciemności smycz odbłyskuje na kolor biały) oraz w sytuacjach, kiedy potrzebujemy praktycznych i wielofunkcyjnych gadżetów. Zakup przedmiotu jest o tyle ważny, że przepisy ruchu drogowego mówią o konieczności posiadania odblasku przez pieszego, który porusza się po zmroku w miejscach publicznych. W Euroblask nie tylko prowadzimy dystrybucję smyczy, ale także je produkujemy. Samodzielnie więc pilnujemy, żeby wszystko, co wysyłamy klientom, spełniało najwyższe standardy. Życzymy udanych zakupów! Dziękujemy z zaufanie.

Wyświetlanie jednego wyniku