Odblaski rowerowe

Odblaski na rower pełnią bardzo ważną rolę podczas jazdy. To one zapewniają dobrą widoczność pojazdu oraz kierowcy. Co więcej, odblaski rowerowe stanowią obowiązkową część wyposażenia każdego kierującego. Produkty, które znajdziesz na naszej stronie, cechuje wysoka trwałość oraz jakość wykonania.

Odblaski rowerowe – zadbaj o bezpieczeństwo

Dobre odblaski rowerowe zapewniają widoczność rowerzysty na drodze, co zmniejsza prawdopodobieństwo wypadku do minimum. Zaopatrując się w odblaski dla rowerzystów dbasz nie tylko o siebie, ale także o wszystkich pozostałych uczestników ruchu drogowego, a przede wszystkim o kierowców, dla których będziesz widoczny już z odległości 150 metrów. Używanie elementów odblaskowych jest także istotne ze względu na oślepiające światła samochodów: im wcześniej zostaniesz zauważony przez kierowcę jadąc rowerem w środku nocy, tym wcześniej osoba za kierownicą zmieni światła na takie, które nie będą Cię oślepiały.

Odblaski dla rowerzystów – szeroki wybór

W sklepie Euroblask czeka na Ciebie bogata oferta odblasków rowerowych w różnych kolorach oraz wariantach. Możesz wybrać odblaski rowerowe, które będą dla Ciebie najwygodniejsze. W naszej ofercie znajdziesz między innymi naklejki odblaskowe na rower w kolorze czerwonym, srebrnym i żółtym. Wykonanie z folii mikropryzmatycznej zapewnia bardzo dużą odblaskowość. Naklejki przeznaczone są na poszczególne części roweru, dzięki czemu cały pojazd stanie się widoczny już z dalekiej odległości. Nakładki LED na kostki to kolejny rodzaj odblasków rowerowych, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym. Pracują one w trzech trybach świecenia: stałym i migającym szybko lub wolno. Nakładki zostały wykonane z tworzywa sztucznego TPU plus LED i są dostępne w kolorze świecenia niebieskim oraz czerwonym. To nie tylko bardzo wygodny i nowoczesny gadżet, ale przede wszystkim zapewniający bardzo dobrą widoczność. Coraz częściej wybieranym odblaskiem na rower są patyczki odblaskowe na szprychy. Dzięki nim, Twój rower będzie widoczny nie tylko z przodu oraz z tyłu, ale także z boku. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiału odblaskowego i jest dostępny w kolorze srebrnym. W zależności od indywidualnych potrzeb, możesz kupić 10 lub 36 sztuk.

Rękaw na ramę roweru to jeden z najczęściej kupowanych przez naszych Klientów odblask rowerowy. Jego popularność sprawia, że ciężko jest znaleźć rower, który nie jest wyposażony w ten dodatek. Nic dziwnego, rękaw na ramę roweru dzięki zapięciu na rzep jest wygodny, zapewnia dużą widoczność oraz jest niezwykle wytrzymały. W naszym sklepie internetowym zamówisz ten odblask w kolorze pomarańczowym, srebrnym oraz żółtym.

Odblaski na rower dla całej rodziny

Bezpieczeństwo na drodze jest jedną z podstawowych rzeczy, której uczymy nasze dzieci, gdy wsiadają na rower. Bezpieczeństwo nie powinno się jednak ograniczać do założenia kasku oraz ochraniaczy, warto uczyć dzieci, że równie istotne są odblaski rowerowe, które zapewniają wysoką widoczność podczas jazdy późnym wieczorem.

Zestaw bezpieczeństwa ruchu drogowego, który jest dostępny dla naszych klientów, to zbiór wysokiej jakości produktów odblaskowych, w którym znajduje się kamizelka odblaskowa dziecięca, opaska odblaskowa, sakwa rowerowa, chwost/brelok odblaskowy, brelok LED, smycz oraz naklejki odblaskowe na rower. Takie unikatowe gadżety doskonale sprawdzą się jako prezent dla każdego początkującego rowerzysty oraz zachęcą dzieci do korzystania z odblasków.

W ofercie Euroblask znajdziesz także odblaski do roweru w formie zawieszek czy odblaskowych sakw. Posiadamy także bogatą ofertę pokrowców odblaskowych na telefon, jak i wiele gadżetów odblaskowych dla pieszych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wspólnie zatroszczmy się o bezpieczeństwo na drodze!

Odblaski na rower

Pamiętaj – w konfrontacji z samochodem rowerzysta zawsze stoi na przegranej pozycji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7