Naklejki odblaskowe

UWAGA!!
Gadżet odblaskowy - produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21.12.2005 r.

Naklejki odblaskowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości naklejki odblaskowe. Produkty wykonane z wytrzymałej folii mikropryzmatycznej, dostępne w wielu różnych kolorach. Naklejki oferujemy w wersji płaskiej oraz wypukłej. Na życzenie klienta możemy także na ich powierzchnie nanieść dowolny nadruk: logo firmy, emblematy okolicznościowe, napisy reklamowe oraz wiele więcej. Naklejki odblaskowe w naszej ofercie dostępne są w wielu różnych kształtach. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy także całkiem nowe projekty.

Produkt umieszczany na papierowym arkuszu zbiorczym o wymiarach 22 x 25 cm. Przy niektórych wzorach, po uzgodnieniu istnieje możliwość indywidualnego pakowania w woreczek strunowy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

kola_1 kola_2 kola_4 kwadraty_1 owal_1 owal_2 prostokat_1 prostokat_2 trojkaty emotikony misie_1 misie_2 naklejki_1 naklejki_3  naklejki_5naklejki_7 naklejki_8naklejki_9 naklejki_10 naklejki_12  naklejki_13naklejki_14 naklejki_15naklejki_16 naklejki_17 kwadraty_2 naklejki_19 naklejki_20OLYMPUS DIGITAL CAMERA lapki naklejki odblaskowe

Polecamy produkty odblaskowe
wykonane z folii mikropryzmatycznej
w różnych wzorach i kolorach

Wykonujemy emblematy odblaskowe spełniające
wymagania stawiane odzieży ochronnej